info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Zincirlikuyu Hurdacı

title

Zincirlikuyu hurdacı hizmeti kapsamında ilçenin temizlik ve refahına ciddi ölçüde katkı sağlayabilirsiniz. Zira kurumumuz misyonu gereği satın aldığı hurdaları hemen geri dönüşüme göndererek, ham madde alımını hızlandırmaktadır.

Zincirlikuyu Hurdacı
Zincirlikuyu Hurdacı
2022-03-03 18:47:03
Zincirlikuyu Hurdacı

Zincirlikuyu hurdacı hizmeti kapsamında ilçenin temizlik ve refahına ciddi ölçüde katkı sağlayabilirsiniz. Zira kurumumuz misyonu gereği satın aldığı hurdaları hemen geri dönüşüme göndererek, ham madde alımını hızlandırmaktadır.

Zincirlikuyu Hurdacı

 Hurdaların nitelik ve nicelikleri fark etmeden her çeşitten satışlarını hızlı ve kolay biçimde Karaoğulları Metal Hurdacılık vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Genellikle her bireyin işlerini kolay yürütme amacıyla nakit paraya ihtiyacı olmaktadır. Karaoğulları Metal Hurdacılık olarak sizlere yüksek miktarda nakit parayı herhangi bir eylemde bulunmanıza gerek kalmadan sağlamaktayız. Hemen şimdi Karaoğulları Metal hurdacılığı arayarak hurdanızın niteliği kapsamında fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Zincirlikuyu Hurda Alan Yerler

Sunduğumuz hizmet kalitesi sebebiyle Zincirlikuyu hurda alan yerler arasında liderliğimizi kusursuz biçimde sürdürmekteyiz. Zira her birey bulunduğu çevreye katkı sağlamak istemektedir. Karaoğulları Metal Hurdacılık, bu isteği gerçekleştirmekte, üstelik bireylere yüklü miktarda para sunarak da ceplerine katkı sağlamaktadır.

Şayet siz de benzersiz hizmet kalitesinden faydalanmak istiyorsanız Zincirlikuyu hurdacı kapıları sizlere her daim açık olmaktadır. Bu çerçevede 7/24 Firmayı arayabilir, tüm etkenler kapsamında gereken bilgileri temin ede bilirsiniz.

Zincirlikuyu Hurdacı Telefonu

Zincirlikuyu’da faaliyet gösteren Karaoğulları Metal Hurdacılık genel olarak hurda alımından ziyade kurumlara fayda sağlayan başka hizmetler de sunmaktadır. Zincirlikuyu hurdacılık tarafından sunulan değerli hizmetlerden biri de bina, fabrika ve b. yapıların yıkımı işlemidir. Yıkım işlemi oldukça özveri talep eden iş olduğundan alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Sizlere tüm gerekli sağlık ve güvenlik belgeleri ile tamamen ücretsiz şekilde yıkım hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin bedelini ise yıkım sonucu çöp olarak nitelendirilen hurdalardan temin etmekteyiz. Hemen şimdi uzman ve profesyonel ekip çerçevesinde yıkım gerçekleştirilmesi için Karaoğulları Metal Hurdacılıkla irtibata geçebilirsiniz.

Zincirlikuyu hurdacılık tarafından satın alınan ve değerli olarak nitelendirilen hurdalar bunlardır:

  • Soyma bakır
  • CUNİ 30 Beyaz bafon
  • Bakır filmaşin
  • Nikel Anot
  • Torna Elmas ucu
  • Fosfor bronz araiş
  • Kızıl parça RG 5
  • Nikel şablon
  • Bakır katot
  • Kalay külçe

Belirtilen hurdaların satın alımını oldukça yüksek fiyat çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Fakat döviz kurunun sürekli güncellenmesi ve hurda fiyatların sabit olmaması bu bedelleri yazılı belirtmemizi imkânsız kılmaktadır. Net fiyat bilgisi için Karaoğulları Metal Hurdacılıkla 7/24 irtibata geçebilir, hurdalarınızın satışını yüksek fiyat çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img