info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Uzunköprü Hurdacı

title

Uzunköprü’de aradığınız bütün hurdacılık hizmetlerini bir mesajla kapınıza getiriyoruz. İhtiyacınız olan hurda toplatma, hurda nesnelerin sökümü, kaldırma ve nakliye işleri dahil bütün işi kendimiz yükleniyoruz.

Uzunköprü Hurdacı
Uzunköprü Hurdacı
2022-05-23 17:37:26
Uzunköprü Hurdacı

Uzunköprü Hurdacı

Uzunköprü’de aradığınız bütün hurdacılık hizmetlerini bir mesajla kapınıza getiriyoruz. İhtiyacınız olan hurda toplatma, hurda nesnelerin sökümü, kaldırma ve nakliye işleri dahil bütün işi kendimiz yükleniyoruz. Karaoğulları Metal Hurdacılık olarak Uzunköprü hurda satın alan firma için ekibimizle her zaman en hızlı şekilde ihtiyaca cevap verebiliriz.

Karaoğulları Metal Hurdacılık pek çok şehir ve ilçede en ideal hurdacılık ağı kullanarak işlerini profesyonel bir şekilde yürütür. Geri dönüşümün önemini biliyoruz, bizimle birlikte madeni varlıklarınızı değerlendirerek hem ülke ekonomisine katkıda bulunur hem de gelecek için güzel bir adım atmış olursunuz. Çöpe atmak yerine doğru şekilde dönüştürmek ve yeniden kullanmak en büyük hedefimiz olmalıdır. Amerika’da geri dönüşüm hareketi öyle bir düzeye ulaşmıştır ki piyasada ki çinko ihtiyacının %35’ini geri dönüşümden karşılamakta. Çinko değerli bir maden olmanın yanı sıra %100 geri dönüştürülebilirdir. Uzunköprü hurda alımı yapan yerler arasında Karaoğulları Metal Hurdacılık olarak en iyi fiyatlardan demir, çinko, bakır ve elektronik gibi hurdalarınızı en iyi değerden alıyoruz.

Pirinç, tunç, kırkambar, jeneratör, alüminyum, motor, kablo, asansör, bakır, çelik, beyaz eşya, soyma bakır, yangın merdiveni, nikel, kap kacak, çinko, kurşun, antigron, su saati, tarım aletleri, paslanmaz, krom, demir talaş, bakır talaş, demir, DKP, kızıl talaş hurdalarınızı yüksek değerden satın alıyoruz.

Uzunköprü Bakır Alan Hurdacı

Uzunköprü içerisinde bakır hurdası satışı yapmak isteyen müşterilerimize Uzunköprü Hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek tüm bakır türlerini satabilirsiniz. Sattığınız bakır hurdalarınızdan hem para kazanır hem de bunların geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Firmamızı tarafından Uzunköprü bölgesinde hizmet sağlanmakta ve her adresten bakır hurdası alımı yapılmaktadır. Bizleri aramanız durumunda en kısa sürede adresinize geliyor ve bakır hurdalarınızı tartarak satın alıyoruz. Yüksek tonajlı bakır hurdalarınız kantarlarımızda tartılmaktadır. Tartım işlemi sizin yanınızda yapılmakta ve hesaplama yapılmaktadır. Ödemesi yapılıp hurdalarınız alınır ve en kısa sürede tesisimizde geri dönüşümü sağlanır.

Uzunköprü Alüminyum Hurdası Alımı

Uzunköprü’de alüminyum hurdalarını satmak isteyen tüm müşterilerimiz Uzunköprü hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirler. Bizlere ulaşım sağlamanız halinde adresinize gelerek adresten hurda alımı yaparız. Tüm hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. Uzunköprü hurdacı firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img