info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Özvatan Hurdacı

title

Özvatan hurdacı firmamız evlerinizde veya bulunduğunuz her ortamda kullanmadığımız ve hurda olarak gördüğünüz eşyalarınızı almaktadır. Sizlerden almış olduğumuz bu eşyaları ayrıştırarak geri dönüşüme gönderiyoruz

Özvatan Hurdacı
Özvatan Hurdacı
2022-04-27 21:36:56
Özvatan Hurdacı

Özvatan Hurdacı

Özvatan hurdacı firmamız evlerinizde veya bulunduğunuz her ortamda kullanmadığımız ve hurda olarak gördüğünüz eşyalarınızı almaktadır. Sizlerden almış olduğumuz bu eşyaları ayrıştırarak geri dönüşüme gönderiyoruz. Bunu yaparken de sizin değersiz olarak gördüğünüz bütün hurdaları değerinden daha yüksek fiyatlara alarak geri dönüşüme teşvik ediyoruz. Bu yüzden sizler be ekstra bir kazanç isterseniz bu tür hurdanızı bizlere satmak için adreslerinizi firmamıza bırakabilirsiniz. Firmamız hurdalarınız alırken sizleri yormuyor ve ayağınıza kadar gelerek hurda alımı yapıyoruz. Aynı zamanda kullanmadığınız veya kullanım ömrü dolmuş olan eşyalarınız çevreye oldukça fazla zarar vermektedir. Bu zararın önüne geçmek ve çevreyi korumak için firmamız hurda alımını daha hızlı ve sık gerçekleştirmektedir.

Özvatan Bakır Hurdası Alımı

Özvatan en yakın hurdacı firması olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda bakır hurdasının tüm türlerini satın alıyoruz. Bakır hurdası türleri bakır tel hurdası, bakır talaş hurdası, bakır şerit hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, külçe bakır hurdası, bakır kangal hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kablo hurdası, bakır levha hurdası, bakır plaka hurdası, yanmış bakır hurdası, bakır boru hurdası, lama bakır hurdasıdır. Tüm türlerini satmak ve yüksek kazanç elde etmek için bizi arayabilirsiniz. Geri dönüşümün gelişmesi ülke ekonomisini güçlendirir. Bu nedenle geri dönüşüme önem vermek her bireyin görevidir. Hurda satışı hem geri dönüşüme katkı sağlar hem para kazandırır hem de ülke ekonomisine katkı sağlar.

Özvatan Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Kayseri Özvatan ilçesinde alüminyum hurdalarını değerlendirmek isteyen müşterilerimiz 7/24 Özvatan hurdacı firmamız ile irtibat kurabilir. Hurdacı firmamızca alüminyum hurdaları her daim en yüksek fiyat ile satın alınır. Firmamız Özvatan Hurdacı ile irtibata geçildiğinde en kısa süre içinde adrese gidilerek hurda alımı gerçekleştirilir. Firmamıza Özvatan Hurdacısına 7/24 ulaşım sağlayabilir ve hurda alüminyumlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Özvatan Demir Alan Hurdacı

Demir en çok kullanılan metal türüdür. İnşaatların ana hammaddesi olması onu zirveye taşımaktadır. Huda haline gelen demir metalleri demir hurdasına dönüşür. Pek çok demir hurdası türü vardır. Dkp demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, demir talaşı hurdası, teneke hurdası, inşaat demiri hurdası, yıkım demir hurdası, demir talaş hurdası başlıca demir hurdası türleridir. Firmamız tarafından tüm demir hurdası türleri en yüksek fiyattan satın alınmakta ve geri dönüşüme gönderilmektedir. Bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak demir hurdalarınızı satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Özvatan hurdacı firmamız demir hurdalarını en yüksek fiyattan satın alan hurdacı firmasıdır.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img