info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Bina Yıkımı

Bina Yıkımı

Bina Yıkımı Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz

Bina Yıkımı
Bina Yıkımı

Bina Yıkımı

title

Yıkım işleri konusunda son teknolojili ürünler kullanarak bina yıkımı yapmaktayız. Özellikle kurmuş olduğumuz tam sistemli ve donanımlı ekipman aletlerimiz ile yıkım hizmeti konusunda sektörün öncülerindeniz. Yıkım kırım işleri öncesinde çevre ve bina analizi yaparak bu konuda hassas bir araştırma sonucu bu işleme başvurmaktayız. Çevredeki diğer yapılara en az zararı vermek için bu önemli husus çalışma prensibimiz olmaktadır. Hastane yıkımı veya dev bir fabrika yıkımı kapsamlı tüm binalara uygun çalışma koşullarına sahibiz.

Yönetmeliğe Uygun

Bina yıkım yönetmeliğine uygun şekilde hareket eden ve bu çerçevede yıkım işlemlerini yapan öncü firmalardan birisiyiz. Yönetmelik maddelerine uygun olarak hareket etmekte ve kesinlikle inşaat alanında isg kurallarına uygun çalışmaktayız.

Yıkım Sulama

Bina yıkım işlerinde en gerek duyulan sulama kontrolünün iyi yapılması olacaktır. Bina yıkım sulama ekibi olarak sizlere son teknoloji araçlarımız ile erişilmez noktalarda bile kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Toz engelleme çalışmasını 40 metrelik bir mesafeden yaklaşık olarak 12 kata kadar kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Yıkım ile eş zamanlı olarak hareket etmekte ve çevrenin toz bulutunda kalmaması konusunda aktif rol oynamaktayız.

Tam Kapasite

Kullanmış olduğumuz yıkım sulama tankerleri tam kapasite dolu ve yüksek oranda su taşıma gücün sahiptir. Bu sayede yıkım sürecinde sizlere uzun süre hizmet sağlamaktayız. Sadece bina değil fabrika yıkım sulama işlerinde de öncülük etmekteyiz. Yüksek püskürtme gücüne sahip aletlerimiz ve ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

KARAOĞULLARI Destroy İnşaat Yıkım Hizmetleri, özellikle riskli bölgelerde yer alan, çarpık kentleşme ve nüfus yoğunluğuna sahip Bina Yıkımlarında uygulanan profesyonel yıkım teknikleri ile hızlı, güvenli ve en az zararla başarılı projeler yürütmektedir. Sahip olduğumuz son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman mühendislerimiz ile yıkım projelerinizde yanınızdayız.

KARAOĞULLARI Yıkım Hizmetleri  Bina Yıkma Faaliyetlerinizde Çözüm Ortağınız. İstanbulda daha aktif olmak üzere tüm türkiye genelinde  aktif hizmet vermekteyiz

Bina Yıkım Maliyetlerinizi ve Fiyat Bilgisi Öğrenmek için Bize Ulaşın..

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img