info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Hakkımızda

title

Karaoğulları Size Muhteşem Çözümler Sunar...

-

img
Karaoğulları Metal

Hakkımızda

title

1994 Yılından beri geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız aile şirketi olarak kurulmuştur.
20 yılı aşkın tecrübemiz ile aldığımız her işi laiği ile yerine getirmekteyiz.firmamız aktif olarak geri dönüşüm,konteyner imalatı,palet ve orman ürünleri imalatı,inşaat malzemeleri tedariği ve inşaat olmak üzere 5 ayrı sektörde hizmet vermektedir
Gelişmekte olan firmamız işimizi ne kadar ciddi yaptığımızın kanıtıdır.avcılar merkez Tesisimiz, 1000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m2 alan üzerinde hizmet vermektedir .Tesis içerisinde bir adet idari bina bulunmaktadır. , yemekhane(25 kişi kapasiteli), mutfak, teknik personele ait bir oda, muhasebe, kantar odaları ve müşteri bekleme salonu, ilk yardım odası, depo ve şirket müdürüne ait oda olmak üzere idari binada toplam 8 oda bulunmaktadır.

İkinci şubemiz ümraniye imes dudullu osb ise yaklaşık 5.000 metrekare alan üzerinde anadolu yakasında hizmet vermektedir.

Tesislerimiz her gün periyodik işlemlerle temizlenmekte olup  hijyen koşulları sağlanmaktadır. 

karaoğulları metal , 15 bin ton atık işleme/yıl kapasitesine sahip olan uçtan uca bütün faaliyet süreçlerine entegre ettiği ISO 14001:2015, ISO 45001:2018,ISO 10002:2018;ISO9001:2015;ISO15713:2009 yönetim sistemleriyle de çevreye, insana ve kaliteye verdiği önemi göstermektedir.

Ortalamanın çok üzerindeki %70 ila %90 arası geri kazanım oranlarına ulaşan karaoğulları, her biri birer çevre gönüllüsü olan deneyimli ve uzman kadrosu, yenilikçi ve dinamik yönetim anlayışıyla, daha yaşanabilir, temiz bir çevre ve gelecek yaratma hedefiyle faaliyetlerine artan bir hızla devam etmektedir.

Karaoğulları Metal avrupa ve asya bölgelerinde sektöründe yenilikleri getiren,öncü adımlar atan firma olmuştur.
geri dönüşüm  sektöründe sertifikasız iş yapmayan firmamızın her türlü geri dönüşüm sertifikaları mevcuttur. Geri dönüşüm bizler için önemlidir. Bizimle çalışma hususunda göstereceğiniz ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img