info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Yeşilköy Hurdacı

title

Hurdacı firmamız tarafından Yeşilköy bölgesinde hurdalarınız alınmaktadır. Yeşilköy hurdacı firmamız ile iletişime geçerek her nevi hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Elinizde bulunan tüm hurdaları piyasadaki tavan ücretler üzerinden satın alıyoruz.

Yeşilköy Hurdacı
Yeşilköy Hurdacı
2022-03-15 22:54:24
Yeşilköy Hurdacı

Hurdacı firmamız tarafından Yeşilköy bölgesinde hurdalarınız alınmaktadır. Yeşilköy hurdacı firmamız ile iletişime geçerek her nevi hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Elinizde bulunan tüm hurdaları piyasadaki tavan ücretler üzerinden satın alıyoruz.

Yeşilköy Hurdacı

Yeşilköy hurdacılık farklı hurda alım yaparak hizmet vermektedir. Metal hurdalar, plastik hurdalar, elektronik hurdalar, medikal atik hurdalar, kâğıt hurda gibi çeşitli ürünler almaktadır. Evlerinizde is yerlerinizde kullanılmayan geri dönüşüm için uygun her türlü hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımı için bizimle iletişime geçmeniz durumun adresinizden araçlarımız ile almaktayız. Uzman ekibimizin özverili çalışmaları ile hurdaları kategorize ederek ihtiyaç duyulan sektörlere hammadde olarak satmaktadır. Hurdacılık sektörü ekonomide aynı bir yere sahiptir. Günümüz şartlarında daha çok doğayı korumak ve temiz bir dünya için Yeşilköy hurdacılık her daim hizmetinizdedir. Amacına uygun olarak ilerleyen firmamız bulunduğu bölgede ki saygınlığı ile çevreye zarar vermeden Hurdacılık görevini yerine getirmektedirler yıllardır hemen memen her türde hurda almamız bilgi birikimimizi ve tecrübemizi arttırmıştır.

Yeşilköy Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Çinko hurdası satmak istediğinizde firmamız Yeşilköy hurdacı sizlere hizmet sunmaktadır. Bilindiği üzere çinko metal türlerinden biri olup geri dönüştürülmesi mümkün olmaktadır. Kullanılmış olan çinko metali hurdaya döndüğünde bu yeniden uygun şekilde işlemlere tabi tutulduğunda hammadde haline getirilir ve bu şekilde kullanılabilir. Çinko pek çok alanda kullanılmaktadır. En çok rastlanılan kullanım alanı pirinç metalinin yapımıdır. Zira pirinç metali bakır ve çinko alaşımı sonucunda üretilmektedir. Yine sıklıkla karşımıza çıkan kullanım alanlarından biri de pillerdir. Pillerin gövdesi çinkodan yapılmaktadır. Elinizde hurda çinko oluştuğunda hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek bunları değerlendirebilirsiniz. Firmamız Yeşilköy hurdacı tarafından çinko hurdaları yüksek fiyattan satın alınmaktadır.

Yeşilköy Antigron Hurdası Alan Hurdacı

Antigron hurdası alan hurdacı ile iletişim kurmak isterseniz firmamız sizlerin hizmetindedir. Firmamız tarafından antigron hurdası alımı yapılmaktadır. Peki, antigron nedir? Antigron nerelerde kullanılır. Diğer adıyla bakır kablo olarak bilinen antigron, bir kablo türüdür. İçinde tel tel bakır geçmekte ve üstünde salam koruyucu bir pvc kaplama bulunmaktadır. Özellikle yüksek nemli alanlarda elektrik kaçağı olmaması, iletişim zarar görmemesi ve çevrenin korunması amacıyla antigron kablo kullanılmaktadır. Uzun ömürlü olan antigron kablo herhangi bir nedenden ötürü kullanılmayacak duruma geldiğinde hurda olarak değerlendirilebilmektedir. Firmamız Yeşilköy hurdacı ile iletişime geçerek antigron hurdalarınızı satabilirsiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img