info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Sincan Hurdacı

title

Sincan hurdacı firmamız Demir, bakir, alüminyum, kablo, motor, krom, kompozit ve beyaz eşya hocası gibi birçok hurdalarınız alarak sizlere iyi bir ödeme yapmaktadır. En kısa sürede belirttiğiniz her adresten kendi araçlarımız ile hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı almaya geldiğimiz araçlar için hiç

img
Sincan Hurdacı
2021-11-27 22:21:01
Sincan Hurdacı

Sincan Hurdacı 

Başta bulunduğu bölge olarak birçok farkı bölgeden burada alımı yapan firmamız iyi bir vizyona ve  misyona sahiptir. Sincan hurdacı firmamız Demir, bakir, alüminyum, kablo, motor, krom, kompozit ve  beyaz eşya hocası gibi birçok hurdalarınız alarak sizlere iyi bir ödeme yapmaktadır. En kısa sürede  belirttiğiniz her adresten kendi araçlarımız ile hurdalarınızı almaktayız. Hurdalarınızı almaya geldiğimiz  araçlar için hiçbir ödeme talep etmemekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir.  Sincan hurdacı firmamız hurdalarınıza tartmak için hassas tartlar kullanmaktadır. Bu sayede hiçbir Satıcının hakkına geçmemektedir. Bulunduğu bölge dışında tanınarak piyasanın en iyi firmalar arasına  girmiştir. Sincan hurda alan yerler her türlü metali geri dönüşüme göndermektedir. 

Sincan Fabrika Hurdası Alımı 

Son zamanlarda birçok fabrika üretimden artakalan ürünleri geri dönüşüm için hurdacı firmalarına  satmaktadır kullanılmaz halde olan bu ürünlerin geri fonudumu oldukça önemlidir. Genellikle bu  fabrikalar büyük şehirlerde olduğu için hurdacılar tarafından dikkat çekmektedir. Sincan fabrika  hurdası alımı yaparak temiz bir çevre hedeflemektedir. Bu bağlamda profesyonel bir ekiple birlikte  çalışmaktadır. Fabrika hurdaları için birçok fabrika sahibi Internet sitesi üzerinden ilan vermektedir.  Sincan hurdacı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz Sizlerin istediği şekilde ödeme seçeneklerimiz  mevcuttur. Firmamız güvenilirliği sayesinde oldukça iyi bir duruma gelmiştir. Sincan fabrika hurdası  alımı için son model makineler ile söküm yapmaktayız. 

Sincan Kablo Hurdası Alımı 

Günümüzde oldukça fazla kablo türü vardır. Elektrik elektronik ve sanayi için çok önemlidir. Sincan  kablo hurdası alımı yaparak doğaya atılmasının önüne geçmektedir. Kabloların dışı plastik ile kaplı  olduğu için doğada bulunması çok tehlikelidir. Firmamız bunun farkındalığı ile her türlü kablo hurdası  alımı yapmaktadır. Piyasada karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası  veya kablo hurdası gibi birçok kablo hurdası firmamız tarafından titizlikle ayırt edilmektedir. Sizler de  kablo hurdalarınızı ister soyarak ister sormadan firmamıza satabilirsiniz. Kablo hurdasının kilo fiyatı  kablonun cinsine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sincan hurdacı firmamız güncel kablo hurdası  fiyatlarını takip ederek hurda alımı yapmaktadır. Günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img