info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Muğla Hurdacı

title

Muğla hurdacı hizmeti sunan Karaoğulları Metal Hurdacılık, şehrin her kısmında bulunan bölgelerden geri dönüşüm kapsamında hurda satın almaktadır. Şayet satmak istediğiniz hurdaların sayısının az olduğunu düşünüyorsanız Karaoğulları Metal Hurdacılık bu kapsamda da sizlere yardımcı olmaktadır. Genellikle metal, elektronik eşyalar ve diğer çeşitte hurda alımı yapan kurum fiyatlandırmayı yüksek değer kapsamında belirlemektedir.

Muğla Hurdacı
Muğla Hurdacı
2022-02-27 18:20:58
Muğla Hurdacı

Muğla hurdacı firmamız hizmetinizde olup tüm hurdalarınızı Muğla'da her adresten firmamız aracılığıyla değerlendirebilirsiniz. Her çeşit hruda alımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Muğla Hurdacı

Muğla hurdacı hizmeti sunan Karaoğulları Metal Hurdacılık, şehrin her kısmında bulunan bölgelerden geri dönüşüm kapsamında hurda satın almaktadır. Şayet satmak istediğiniz hurdaların sayısının az olduğunu düşünüyorsanız Karaoğulları Metal Hurdacılık bu kapsamda da sizlere yardımcı olmaktadır. Genellikle metal, elektronik eşyalar ve diğer çeşitte hurda alımı yapan kurum fiyatlandırmayı yüksek değer kapsamında belirlemektedir.

Dolayısıyla hurda satışı yaparak hem kısa sürede büyük miktarda para hem de temizlik niteliğinde hizmet kazanmış oluyorsunuz. Belirtilen benzersiz hizmetlerden faydalanmak için Karaoğulları Metal Hurdacılıkla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Muğla’da Hurda Krom Alımı

Muğla’da krom alan hurdacı sayısı oldukça az vardır. Bunun sonucunda da hurda çöp niteliğinde kullanılmakta ve çevreye çeşitli zararlar vermektedir. Şayet bu zararların giderilmesi ve daha temiz bir şehirde yaşamanızı istiyorsanız Karaoğulları Metal hurdacılığa müracaat edebilirsiniz. Üstelik bu hizmetlere ek olarak Karaoğulları Metal Hurdacılık sizlere yüklü miktarda para da kazandırmaktadır.

Genel olarak çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılan krom hurdasının değerli olarak nitelendirilen çeşitleri bunlardır:

 • Krom 316 - %16 krom ve %10 nikelden oluşmaktadır.
 • Krom 304 - %20 krom ve %10 nikelden oluşmaktadır.
 • Krom 430 - %17 krom içeren paslanmaz çelik olmaktadır.

Şayet bu çeşitler dışında hurdalara sahipseniz Karaoğulları Metal Hurdacılık bu kapsamda da yüksek fiyat stratejisi belirlemektedir.

Muğla’da Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdası genel olarak yapısı gereği firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu da doğal olarak hurdacı kurumları arası rekabeti güçlendirerek hizmet kalitesini etkilemektedir. Muğla’da alüminyum alan hurdacı firmaları arasında Karaoğulları Metal Hurdacılık, sunduğu benzersiz hizmet stratejisi kapsamında pazarda liderliğini sürdürmektedir.

Karaoğulları Metal hurdacılığın satın aldığı alüminyum hurdası çeşitleri ve bu kapsamda sağladığı avantajlar bunlardır:

 1. Kutu alüminyum
 2. Çatı alüminyumu
 3. Jant alüminyum
 4. Ofset matbaa alüminyum
 5. Alüminyum sert talaşı
 6. Folyo alüminyum
 • Alüminyum hurdalarınız tamamen ücretsiz biçimde adresinize gelinerek satın alınmaktadır.
 • Alüminyum niteliğine sahip hurdalarınızın değerlerini piyasada bulunan en yüksek fiyatlandırma stratejisi kapsamında belirlemekteyiz.
 • Hurdalarınızın ödemelerini miktarı fark etmeksizin anında, yerinde ve nakit olarak gerçekleştirmekteyiz.
 • Hizmetimiz kapsamında oluşabilecek her işlemi kurumca üstlenmekteyiz. Sizlere sadece hurdaların yerini göstermek kalacaktır.
 • Satış işlemini gerçekleştirmek amacıyla yaptığınız aramadan sonra en geç 1 gün içerisinde belirttiğiniz konuma gelmekteyiz.

Şayet siz de bu kapsamda belirtilen faydalardan faydalanmak istiyorsanız hurda satışı için Karaoğulları Metal hurdacılığa müracaat edebilirsiniz.

 

 

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img