info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Mecidiyeköy Hurdacı

title

Ülke ekonomisinden çevre temizliğine kadar fayda sağlayan geri dönüşüm için Mecidiyeköy hurdacı yıllardır hizmet sunmaktadır. Karaoğulları Metal Hurdacılık, her ilde olduğu gibi Mecidiyeköy bölgesinde de bu hizmeti istihdam ve temizlik amaçları kapsamında sağlamaktadır. Hurdalara belirlenen yüksek fiyatlar ve hizmetlerin, müşteri odaklı sunulması Karaoğulları Metal hurdacılığı bu kapsamda vazgeçilmez kılmaktadır.

Mecidiyeköy Hurdacı
Mecidiyeköy Hurdacı
2022-03-02 19:59:55
Mecidiyeköy Hurdacı

Ülke ekonomisinden çevre temizliğine kadar fayda sağlayan geri dönüşüm için Mecidiyeköy hurdacı yıllardır hizmet sunmaktadır. Karaoğulları Metal Hurdacılık, her ilde olduğu gibi Mecidiyeköy bölgesinde de bu hizmeti istihdam ve temizlik amaçları kapsamında sağlamaktadır.

Mecidiyeköy Hurdacı

Hurdalara belirlenen yüksek fiyatlar ve hizmetlerin, müşteri odaklı sunulması Karaoğulları Metal hurdacılığı bu kapsamda vazgeçilmez kılmaktadır. Genel olarak hurdacılar belirli noktalardan hurda alımı gerçekleştirmek için bireylerden ücret talep etmektedir. Misyonlarını para odaklı belirleyen bu kurumların aksine belirlediğiniz konumdan hurda alımını tamamen ücretsiz biçimde sağlamaktayız. 7/24 aktif olan telefon numaramız vasıtasıyla hemen şimdi hurda satışı için sipariş oluşturabilir, geleceğinizin ferahlanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Mecidiyeköy’de Bakır Hurdası Alımı

Hurdacıların vazgeçilmezi olan bakırın değeri kapsamında en yüksek fiyatlandırma için Karaoğulları Metal hurdacılığı tercih edebilirsiniz. Mecidiyeköy’de bakır alan hurdacı firmalar genellikle bakırın niceliği kapsamında ücretsiz hizmet sunmaktadır. Fakat Karaoğulları Metal Hurdacılık sahip olduğunuz bakırın özellikleri fark etmeksizin en kısa sürede kaliteli ve ücretsiz hizmet sağlamaktadır.

Genellikle yüksek miktarda para kazanabileceğiniz bakır çeşitleri bunlardır:

  • Soyma Bakır Hurdası

İletim hatlarında kullanılan ve ömrünü yitirmiş kabloların soyulmasıyla elde edilen bir tür olarak bilinmektedir. Hurdacı piyasasında oldukça fazla değer gören bu hurda çeşidi Karaoğulları Metal Hurdacılık tarafından tahmininizden de yüksek fiyata alınmaktadır. Fakat gün kapsamında değişkenlik gösterdiği için fiyatları yazılı belirtmek imkânsız olmaktadır. Net fiyat bilgisi için kurumla irtibata geçmeniz gerekmektedir.

  • Lama Bakır Hurdası

Plaka şeklinde olan bu hurda çeşidinin özellikleri kalınlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Piyasa genelinde kolayca satın alınan bu hurda çeşidinin satımını Karaoğulları Metal Hurdacılık ile yüksek fiyat çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kırkambar bakır

Kırkambar bakır hurdası, kabloların yanması sonucu oluşan piyasada diğer hurda türlerine göre düşük fiyattan değerlendirilen bakır çeşididir. Fakat varoluş sebebi gereği Karaoğulları Metal Hurdacılık diğer kurumların aksine bu hurdanın alımını da yüksek fiyattan yapmaktadır.

Mecidiyeköy Hurdacı Telefonu

Belirtilen hizmetlerden anında kusursuz biçimde faydalanmak istiyorsanız Karaoğulları Metal Hurdacılıkla irtibata geçebilirsiniz. Firmanın sunduğu Mecidiyeköy hurdacı telefonu için Karaoğulları Metal Hurdacılık sitesine dahil olmanız yeterli olacaktır. Sitede belirtilen numara üzerinden 7/24 firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img