info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Karamürsel Hurdacı

title

Karamürsel hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Kocaeli ilçelerinden biri olan Karamürsel’de hurda satmak istediğinizde hurdacı firmamız Karaoğulları Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

img
Karamürsel Hurdacı
2021-09-15 17:35:37
Karamürsel Hurdacı

Karamürsel hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Kocaeli ilçelerinden biri olan Karamürsel’de hurda satmak istediğinizde hurdacı firmamız Karaoğulları Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

Karamürsel Hurdacı

Karamürsel hurdacı firmamız Kocaeli Karamürsel ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte ilçeden her nevi hurda alımı yapmakta ve alınan her hurdayı geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız Karamürsel hurda alan yerlerin başında gelmektedir.

Hurda alan yerler denilince Kocaeli Karamürsel ilçesinde akla gelen ilk yer Karaoğulları Metal hurdacı firmamızdır. Bize günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. 7/24 web sitemizdeki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karamürsel Demir Alan Hurdacı

Paslandıktan sonra işlevsel özelliğini yitirip bir kenara atılan demirlerin geri dönüştürülerek sektöre tekrardan kazandırılması için toplanmasında rol oynayan hurdacılardan Karamürsel Hurdacı olarak bilinen firmamızdır. Hurda demirlerinizi en yüksek fiyattan alan hurdacı firmamız sizlerin de geri dönüşüme destek olmasını bekliyor.

Karamürsel Bakır Alan Hurdacı

Kolay şekil verilebilmesi ve iyi bir iletkenliğe sahip olması gibi özelliklerle bilinen bakır elektrik sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Hurdacılar genellikle elektrik kablolarını soyarak içindeki bakırı hurda olarak almaktadır. Firmamız da bakır hurdalarını en yüksek fiyattan almaktadır.

Karamürsel Alüminyum Alan Hurdacı

Hafif yapısıyla genellikle uçak ve otomotiv sanayisinde kullanılan alüminyum maden yataklarından çıkarılması zor ve masraflı bir elementtir. Hurdacıların hurdaya çıkmış alüminyumları toplayıp tekrardan sektöre katması ekonomik olarak büyük bir yükü hafifletmektedir. Bu yükün taşıyıcılarından olan firmamız kilogram bazında alüminyumlarınızı tartarak en yüksek fiyattan alım gerçekleştirmektedir.

Karamürsel Çelik Alan Hurdacı

Demir ve karbon alaşımından oluşan çelik sağlam yapısıyla bilinen bir hammaddedir. Her maden gibi çelik de pek çok sektörde kullanıldığından geri dönüştürülmesi son derece önemlidir. Bu noktada devreye giren hurdacılardan biri olan Karamürsel Hurdacı firmamız en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Karamürsel Krom Alan Hurdacı

Krom hammaddesi genellikle kaplama işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda olarak yenisiyle değiştirilen kromları kaplama sektöründe tekrardan kullanabilmek adına krom hurda alımı gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Karamürsel Kurşun Alan Hurdacı

Geri dönüştürülme sektöründe karşımıza en çok çıkan maden kurşundur. Dünya çapında kullanılan kurşun madeninin büyük bir çoğunluğu geri dönüştürülmekte ve bunda firma olarak bizim de katkımız bulunmaktadır. Firma olarak hurda kurşun alım-satım işlemi yapmaktayız.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img