info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Karaköy Hurdacı

title

Karaköy hurdacı firması ile iletişime geçmek istediğinizde sitemizdeki telefonumuzu arayabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelerek hurdalarınızı satın alıyoruz.

Karaköy Hurdacı
Karaköy Hurdacı
2022-03-28 21:09:53
Karaköy Hurdacı

Karaköy hurdacı firması ile iletişime geçmek istediğinizde sitemizdeki telefonumuzu arayabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelerek hurdalarınızı satın alıyoruz.

Karaköy Hurdacı

Karaköy hurdacı firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile hurdacılık sektörüne yeni bir soluk getirmektedir. Sizlerin hurdalarını oldukça yüksek fiyatlardan alarak bunları tekrardan kullanıma sunmaktadır. Firmamız geri dönüşme katkı sağlamak için oldukça yüksek fiyatlardan aldığı bu hurdaları tekrardan ayrıştırılmış şekilde geri dönüşüme göndermektedir. Ardından bu hurdalarınızın geri dönüşümü kazandıktan sonra ülkemize tekrardan kullanmak amacıyla gelmektedir.

Bu şekilde bir madenin ana kaynağından çıkarılması oldukça maliyetli olduğu için ham madde ihtiyacını büyük bir oranda karşılamaktadır. Üstelik bu hurdalar içerisinde bulunan değerli madenler birçok sektörde hammadde olarak kullanıldığı için ülkemizin adeta kıymetlileridir. Aynı zamanda özellikle bu hurdaların doğada çözülmesi mümkün olmuyor. Durdukça da doğaya ve toprağa zarar verdi için bunların geri dönüşümü oldukça önemlidir. Firmamızda işte bu noktada sizleri yüksek fiyatlar vererek hurdalarınızı atmamanız için teşvik etmiş oluyor.

Karaköy Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası sahibi müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçerek demir hurdalarını satabilirler. Hurda demir satmak için günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Demir hayatımızın hemen her alanında kullanılmaktadır. Özellikle inşaatların ana malzemelerinden biri demir metalidir. Bu nedenle şantiyelerden çok fazla demir hurdası ortaya çıkmaktadır. Bina yıkımlarından da yüksek oranda demir çıkmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek demir hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Karaköy Krom Hurdası Alımı

Krom metali çelik yapımında fazlasıyla kullanılmakta bunun yanı sıra ana kullanım alanı ise otomotiv sektörüdür. Karaköy hurdacı firmamız krom hurdalarınızı satın almaktadır. Elinizde krom hurdası oluştuğunda bizimle iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz. Günün her saatinde krom hurdalarınızı satın alıyoruz.

Karaköy Nikel Hurdası Alımı

Sağlamlığı nedeniyle nikel, pek çok alanda kullanılmaktadır. Savunma sanayisinde, otomotiv sektöründe nikel kullanılmaktadır. Firmamızı arayarak nikel hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Günün her saatinde sizlere hurda alım hizmeti veriyoruz. Sadece nikel hurdalarınızı değil tüm hurdalarınızı satın alıyoruz.

Karaköy Çinko Hurdası Alımı

Pil yapımlarında çinko fazlasıyla kullanılmaktadır. Pil gövdeleri çinkodan imal edilmektedir. Firmamız Karaköy hurdacı firması hurda haline gelmiş olan çinko hurdalarınızı satın almaktadır. Bizi aradığınızda en kısa sürede adresinize gelerek çinko hurdalarınızı satın alıyoruz.

Karaköy Bakır Hurdası Alımı

Süslemeden endüstriye, sanayiden otomotive kadar pek çok alanda, kısacası hayatımızın her alanında kullanılmakta olan bakır metalinin hurdası yüksek fiyatlıdır. Hurda haline gelmiş olan bakır hurdalarınızı firmamız aracılığıyla değerlendirebilirsiniz.

Karaköy Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdası satmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Hurda alüminyum metallerinizi satın alıyoruz. Satın aldıktan sonra en kısa sürede geri dönüşüme gönderiyoruz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img