info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

İzmir Hurdacı

title

izmir'de hurda satmak sitediğinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm hurda türleri firmamız taraıfndan İzmir'de her ilçede alınmaktadır. Her tür hurda en yüksek değerden satın alınmaktadır.

İzmir Hurdacı
İzmir Hurdacı
2022-01-26 20:20:19
İzmir Hurdacı

izmir'de hurda satmak sitediğinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm hurda türleri firmamız taraıfndan İzmir'de her ilçede alınmaktadır. Her tür hurda en yüksek değerden satın alınmaktadır.

İzmir Hurdacı

İzmir hurdacı hizmeti sunan Karaoğulları Metal Hurdacılık, şehrin her kısmında bulunan bölgelerden geri dönüşüm kapsamında hurda satın almaktadır. Şayet satmak istediğiniz hurdaların sayısının az olduğunu düşünüyorsanız Karaoğulları Metal Hurdacılık bu kapsamda da sizlere yardımcı olmaktadır. Genellikle metal, elektronik eşyalar ve diğer çeşitte hurda alımı yapan kurum fiyatlandırmayı yüksek değer kapsamında belirlemektedir.

Dolayısıyla hurda satışı yaparak hem kısa sürede büyük miktarda para hem de temizlik niteliğinde hizmet kazanmış oluyorsunuz. Belirtilen benzersiz hizmetlerden faydalanmak için Karaoğulları Metal Hurdacılıkla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İzmir’de Krom Alan Hurdacı

İzmir’de krom alan hurdacı sayısı oldukça seyrek bulunmaktadır. Bunun sonucu olarak hurda çöp niteliğinde kullanılmakta ve çevreye çeşitli zararlar vermektedir. Şayet bu zararların giderilmesi ve daha temiz bir şehirde yaşamanızı istiyorsanız Karaoğulları Metal hurdacılığa müracaat edebilirsiniz. Üstelik bu hizmetlere ek olarak Karaoğulları Metal Hurdacılık sizlere yüklü miktarda para da kazandırmaktadır.

Genel olarak çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılan krom hurdasının değerli olarak nitelendirilen çeşitleri bunlardır:

  • Krom 316 - %16 krom ve %10 nikelden oluşmaktadır.
  • Krom 304 - %20 krom ve %10 nikelden oluşmaktadır.
  • Krom 430 - %17 krom içeren paslanmaz çelik olmaktadır.

Şayet bu çeşitler dışında hurdalara sahipseniz Karaoğulları Metal Hurdacılık bu kapsamda da yüksek fiyat stratejisi belirlemektedir.

İzmir’e En Yakın Hurdacı

İzmir’de bulunduğunuz konum farketmezsizin sizlere en yakın hurdacı olarak Karaoğulları Metal Hurdacılık faaliyet göstermektedir. Dilediğiniz vakit bu yakınlığı, hizmet hızı ve kalitesi kapsamında deneyimleyebilirsiniz. İzmir’e en yakın hurdacı olan Karaoğulları Metal hurdacılığın satın aldığı diğer hurda çeşitleri bunlardır:

Cep telefonu hurdası

Çoğu firmanın satın almaya yeltenmediği bu hurdanı da yüksek fiyat çerçevesinde ve işlevsel parçaları kapsamında satın almaktayız.

Fabrika hurdası

Fabrikanın niteliği ve niceliği fakretmezsizin her hurdasını satın almaktayız. Fakat hurdanın fiyatları sahip olduğu özellik kapsamında değişiklik göstermektedir.

İkinci el raf hurdası

Genellikle bu kapsamda değerlendirilmeye açık olması istenen hurdaların metal niteliğine sahip olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için Karaoğulları Metal Hurdacılıkla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir hurdacı kapsamında kaliteli hizmetinden ödün vermeyen Karaoğulları Metal Hurdacılık, bu çerçevede başarısını sürdürmeye devam etmektedir.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img