info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Gebze Hurdacı

title

Gebze hurdacı denilince firmamız akla gelen ilk hurdacı firmasıdır. Hurda satmak ya da hurda fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınız kısa süre içinde adresinizden teslim alınır. Profesyonel hurdacılık hizmetleri Gebze hurdacı firmamız Karaoğulları Metal tarafından sağlanır.

img
Gebze Hurdacı
2021-09-19 19:05:38
Gebze Hurdacı

Gebze hurdacı denilince firmamız akla gelen ilk hurdacı firmasıdır. Hurda satmak ya da hurda fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınız kısa süre içinde adresinizden teslim alınır. Profesyonel hurdacılık hizmetleri Gebze hurdacı firmamız Karaoğulları Metal tarafından sağlanır.

Gebze Hurdacı

Kocaeli’nin en büyük ilçesi olan Gebze bölgesinde hurdacılık faaliyetleri hurdacı firmamızca yürütülür. Hurda satışı için en doğru yerdesiniz. Eğer elinizdeki hurdaları değerlendirmek istiyorsanız hemen firmamız Karaoğulları metali arayabilirsiniz.  Hurda alan yerlerin başında gelen firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hurda alan yerlerin başında gelmekteyiz. Karaoğulları metali aradığınızda en kısa süre içinde adresinize gelip hurdalarınızı teslim alırız. Demir, çelik, nikel, bakır, kuşun, çinko, krom, teneke ve diğer tüm hurda türleri için bizi arayabilirsiniz. Bunların yanı sıra kâğıt ve plastik hurdalarınızı da tonajlı olması halinde satın alıyoruz.

Gebze Demir ve Kablo Hurdaları Alan Hurdacı

Bir çağa ismini veren demir madeni dünyada sıklıkla kullanılan kaynaklar arasında birinci sırada yer almaktadır. Birçok hurda firmasının genellikle topladığı hurdalar arasında bulunan bu maden firmamızca da toplanarak sektöre geri kazandırılmaktadır. Siz de hem sektöre hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak için firmamızla iletişim kurabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Binalarımızın dört bir yanını kuşatan kabloların eskimesi sonucunda bu kablolar hurdaya çıkmaktadır. Hurdacılar tarafından türlerine göre ayrıştırılan kablolardan kullanılabilir olanları tekrar kullanıma sunulmaktadır. Eğer siz de eskiyen kablolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gebze Teneke Alan Hurdacı: İçerisinde genellikle sıvı veya salamura katı malzemeler bulunan teneke kutular içindekilerin bitmesiyle birlikte kıyıya köşeye atılmaktadır. Hurdacılar bu tenekeleri toplamakta ve sektöre geri kazandırmaktadır. Eğer siz de bir kenarda yığılmış olan tenekelerinizden kurtulmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gebze Alüminyum Alan Hurdacı: Alüminyum hafif ve dayanıklı bir malzeme olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir maddedir. Sektöre kazandırılmak için geri dönüşüm yolculuğuna çıkarılan alüminyumun ilk durağı hurdacı olmaktadır. Eğer siz de alüminyumlarınızı değerlendirmek istiyorsanız yüksek fiyattan alım yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Çinko Alan Hurdacı: Çinko endüstride sıklıkla kullanılan bir hammadde olduğundan geri dönüştürülerek tekrar tekrar kullanıma sunulması önem arz etmektedir. Geri dönüşüme katkıda bulunulmasına aracılık eden firmamız sizler için çinkoyu yüksek fiyattan alarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyor. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gebze Nikel Alan Hurdacı: Nikel doğada genellikle kobalt ile alaşım hâlinde bulunmaktadır. Çıkarılması oldukça güç olan nikelin piyasadaki varlığını sürmenin yolu firmamız ile geri dönüşüme katkı sağlamak olacaktır.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img