info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Esenkent Hurdacı

title

Karaoğulları Metal Hurdacılık kapsamında sunulan Esenkent hurdacı hizmeti şehrin her kısmında faaliyet göstermektedir. Şayet evinizi veya bahçenizi temizleyerek yüksek miktarda para kazanmak istiyorsanız Karaoğulları Metal hurdacılığı aramanız yeterli olacaktır.

Esenkent Hurdacı
Esenkent Hurdacı
2022-03-08 19:54:50
Esenkent Hurdacı

Karaoğulları Metal Hurdacılık kapsamında sunulan Esenkent hurdacı hizmeti şehrin her kısmında faaliyet göstermektedir. Şayet evinizi veya bahçenizi temizleyerek yüksek miktarda para kazanmak istiyorsanız Karaoğulları Metal hurdacılığı aramanız yeterli olacaktır.

Esenkent Hurdacı

Günün her saatinde faaliyet gösteren firmamız genel olarak hurda olarak nitelendirilen her şeyi satın almaktadır. Dolayısıyla sahip olduğunuz hurdanın niteliği fark etmeksizin tüm satış işlemlerinizi yüksek fiyat çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında kurum, fabrika ve sanayi firmalarının hurdalarını da yüksek fiyattan satın almaktadır. Genellikle Esenkent semti kapsamında bu hizmeti kalite ve değerli vizyon çerçevesinde sunan kurum sayısı oldukça seyrek bulunmaktadır. Esenkent semtine istihdam ve temizlik kazandırmayı amaçlayan Karaoğulları Metal hurdacılığa bu kapsamda destek olabilirsiniz.

Esenkent’te Elektronik Eşya Alan Hurdacı

Genellikle her bireyin evinde kullanmadığı, çöp olarak nitelendirdiği, bir yerde unutulmuş elektronik eşyası bulunmaktadır. Karaoğulları Metal Hurdacılık, düşük fiyat olarak nitelendirdiğiniz her elektronik hurdayı tahmininizden de yüksek fiyata satın almaktadır. Esenkent’te elektronik eşya hurdası alan hurdacı yok denilebilecek nicelikte az olmaktadır.

Genel olarak Karaoğulları Metal hurdacılığın satın aldığı elektronik eşyalar bunlardır:

  • Cep telefonu hurdaları.
  • Bilgisayar hurdaları.
  • Televizyon ve Monitör hurdaları.
  • Yazıcı hurdaları.

Belirtilen hurdaları misyon ve vizyonumuz kapsamında Türkiye’nin geri dönüşümüne sağlamakta ve ülkenin refah yüksekliğini amaçlamaktayız. Şayet belirtilen bilgiler eşliğinde Esenkent hurdacı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız 7/24 kurumla irtibata geçebilirsiniz. Karaoğulları Metal Hurdacılık en erken sürede belirttiğiniz konuma gelerek değersiz olarak nitelendirdiğiniz hurdalarınıza altın niteliğinde değer katacaktır.

Esenkent’te Çinko Hurdası Alımı

Karaoğulları Metal hurdacı olarak çinko içeren her hurdanızı Esenkent bölgesi kapsamında yüksek fiyattan satın almaktayız. Üstelik bu işlem için sizden hurda dışında başka herhangi bir etken talep etmemekteyiz. Esenkent’te çinko alan hurdacı firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek için sadece kurumla irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır. Geri dönüşüme mühim faydalar sağlayan çinko hurdasının 2 değerli türü bu şekildedir:

  • Külçe çinko
  • Levha çinko

Şayet sizin de belirtilen türler kapsamında hurdanız mevcut ise hemen şimdi Karaoğulları Metal Hurdacılıkla irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetimizin kalitesinden dolayı Esenkent semtinde en çok tercih edilen firma olarak tanınmaktayız. Zira hurdaların alımındaki hizmet hızı ve ödemelerin satış yerinde nakit olarak gerçekleştirilmesi başarımızın temel sebeplerindendir.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img