info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Delice Hurdacı

title

Delice hurdacı firması olarak hurdacılık alanında tam zamanlı hurda alış satışı yapan firmalardan biriyiz. Firmamız profesyonel hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti ile birlikte hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir.

Delice Hurdacı
Delice Hurdacı
2022-03-20 17:04:20
Delice Hurdacı

Delice Hurdacı

Delice hurdacı firması olarak hurdacılık alanında tam zamanlı hurda alış satışı yapan firmalardan biriyiz. Firmamız profesyonel hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti ile birlikte hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Firmamız aracılığı ile kullanmadığınız ve işe artık işe yaramadığını düşündüğünüz hurda eşyalarınızı tekrar kullanılmak üzere geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Firma hurda ayrımı gözetmeksizin bakır hurdası, demir hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurdası, çelik hurdası, kurşun hurdası ve kablo hurdası gibi birçok çeşit hurda alımını yapmaktadır. Hurda alımı tamamen deneyimli ve profesyonel ekibimiz gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimize dair tüm detaylara internet sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Delice Kablo Hurdası Alımı

Sektörünün en başarılı ve en güvenilir firmalarından biri olma özelliği taşıyan Delice hurdacı firmamız kablo hurda alımı da gerçekleştirmektedir. Kablo hurda denildiğinde akla ilk bakır kablo hurdalar gelse de firmamız, farklı amaçlar için kullanılan farklı hurda kablo çeşitlerini de almaktadır. Kablo hurda fiyatları da hurdanın niteliğine bağlı olarak değişmektedir.

Hurda fiyatları ve kablo hurda fiyatları üzerinde belirleyici olan özelliklerden biri işçiliktir. Satılmak istenen hurda çok fazla işçilik gerektiriyorsa hurda satışından düşük bir ödeme alınacaktır. İşçiliği çok fazla olmayan hurda satışları ise satıcıya daha fazla getiri sağlayacaktır. Bu duruma en güzel örnek kablo hurdası olmaktadır. Soyulmuş kablo hurda satmak, soyulmamış hurda satmaktan çok daha karlıdır.

Delice Demir Hurdası Alımı

Hurdacılık alanında oldukça geniş kapsamlı çalışma sürdüren firmamız, farklı amaçlarla birçok sektörün olmazsa olmazı olan demir hurda alımı da gerçekleştirmektedir. Yüksek fiyat garantisi yanı sıra güvenli hurda alımı ile öncü firmalardan biri olan firmamızdan sipariş kaydı oluşturmak oldukça kolaydır.

Demir madeni ülkemizde en yaygın kullanılan madenlerden biridir. Demirin pek çok alanda sürekli kullanılıyor olması doğada daha fazla demir hurdası olmasına neden olmaktadır. Doğada atık halinde duran ve geri dönüşüme kazandırılmayan demir madeni doğaya ciddi derece zarar vermektedir.

Delice hurdacı firmamız çevre ve doğa dostu firmalardan biri olarak büyük ya da küçük fark etmeden her türlü hurda eşyanın alımını yapmaktadır. Sizde hurda eşyalarınızı için firmamızla iletişime geçebilir kaliteli hizmeti yakından görebilirsiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img