info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Darıca Hurdacı

title

Darıca hurdacı firması olarak tüm hurdalarınızı satın alıyoruz. elinizdeki tüm hurdalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. alınan tüm hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

img
Darıca Hurdacı
2021-09-15 20:33:27
Darıca Hurdacı

Darıca hurdacı firması olarak tüm hurdalarınızı satın alıyoruz. elinizdeki tüm hurdalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. alınan tüm hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Darıca Demir Alan Hurdacı

Demir hurdası genellikle işlev göremeye demir parçalarına verilen bir isim olup hurdacılar sayesinde sanayi ve inşaat sektörüne tekrardan geri kazandırılmaktadır. Geri dönüştürülen demir hurdası sayesinde çevreye verilen zarar azalırken, ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmaktadır. Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle demir hurda aklınıza gelebilecek her eşyada yer edinmektedir. Firmamız tüm demir hurdalarınızı almak için siz aradıktan sonra yollara düşüyor. Kaliteli hizmetimizden yararlanma için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Darıca Kurşun Alan Hurdacı

Kurşun, geri kazanım oranı açısından en çok geri dönüştürülen malzemelerdendir. Hurdacılık sektöründe kolayca geri dönüştürülebilir ve uygun maliyetli hâle getirir. Dünya çapında yeni kurşun ürünlerinin üretiminde kullanılan kurşunun büyük çoğunluğu geri dönüştürülmüştür. Bu hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hem de gelecek nesillere kaynak sunmaktadır. İzmit il sınırları içerisinde hizmet veren firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için siz de firmamızla iletişime geçebilir ve yapacağınız işbirliği sayesinde bol rezervli bir dünyaya kucak açabilirsiniz.

Darıca Çelik Alan Hurdacı

Çelik bilinen diğer madenlerden biraz farklı olarak sonsuz geri dönüştürülebilme ve %100 geri dönüştürülebilme oranına sahip malzemedir. Bu nedenle geri dönüşümü sayesinde defalarca kullanılarak ülke ekonomisine katkı sunan çelik hurdaları işinin ehli hurdacılar tarafından toplanmakta ve tekrardan sektöre katılmaktadır. Kocaeli il sınırları içinde en iyi fiyattan alış yapan firmamız sizlerin ayağına gelerek hurdalarınızı alıyor ve hurda merkezlerinde tekrar kullanılabilir hâle getiriyor.

Darıca Antigron Alan Hurdacı

Antigronlar, elektrik tesisatında kullanılan kabloların nemden etkilenmesi nedeniyle kullanılan mevsimsel koşullara daha dayanıklı kablolardır. Bu kablolar her ne kadar da dayanaklı olsa kullanım ömrünü tamamladıktan sonra hurdaya çıkmaktadır. Firmamız da antigron alımını yüksek fiyattan gerçekleştirmektedir.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img