info@karaogullarimetal.com.tr 0212 428 42 82

Çayırova Hurdacı

title

Çayırova Hurdacı firmamız bu alanda uzman ekiplerle bakır hurdalarınızı almakta ve geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

img
Çayırova Hurdacı
2021-09-22 20:36:19
Çayırova Hurdacı

Çayırova Pirinç Alan Hurdacı

Diğer bir adıyla sarı olarak bilinen pirinç madeni eski çağlardan günümüze kadar kullanılan bir madendir. Bakıra çinko katılarak elde edilen bu karışım oldukça kolay işlenebilmesinin yanında tok bir yapıya sahiptir. Kapı pencere kolu, vida yapımı gibi yerlerde kullanılan pirinç korozyona karşı dirençli olsa da belirli bir süre sonunda işlevini yitirmektedir. Hurdacılar tarafından toplanan pirinç alaşımlar bozulmuşsa tamir edilir ya da geri dönüşümle sektöre geri kazandırılır. Çayırova'da yer alan firmamız da Çayırova'nın her noktasına hizmet sağlamakta ve pirinçlerinizi yüksek fiyattan almaktadır.

Çayırova Demir Alan Hurdacı

Sağlam ve ağır yapısıyla eski otomotivlerde ve inşaat sektöründe tercih edilen demir madeni işlevini yitirdikten sonra kullanılamaz bir hâl alır. Hurdacılara teslim edilen demir geri dönüşüm işlemlerinin ardından tekrar sektöre katılabilmektedir. Kocaeli il sınırları içerisinde yer alan firmamız bu konuda şehrimizin en iyisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çayırova Alüminyum Alan Hurdacı

Alüminyum; gümüşümsü renkte, hafif ve dayanaklı bir malzeme olduğundan sıklıkla tercih edilen bir hammaddedir. Geri dönüşüme katkıda bulunmak amacıyla verilen hurda alüminyumlar hurda merkezlerindeki diğer hurdaların içinde en değerli olan malzemelerdir. Kocaeli’nde yer alan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak adına hurdalarınızı almak için ayağınıza kadar gelmekte ve en yüksek fiyattan hurdalarınızı almaktadır.

Çayırova Bakır Alan Hurdacı

Bakırın keşfi demirin keşfinden bile çok öncelere dayanmaktadır. Günümüzde artarak devam eden bakır kullanımı elimizdeki bakır kaynaklarının tükenmesine yol açacağından yeryüzünde kullanılan bakır tekrar işlenmekte ve geri dönüşümle tekrar kullanılabilir olmaktadır. Çayırova Hurdacı firmamız bu alanda uzman ekiplerle bakır hurdalarınızı almakta ve geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img