info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Beykent Hurdacı

title

Beykent hurdacı firmamız Karağulalrı Metal her nevi hurda alımında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Bakır hurdası alımını en sık gerçekleştiği bölge İstanbul olmaktadır.

Beykent Hurdacı
Beykent Hurdacı
2022-04-17 21:45:59
Beykent Hurdacı

Beykent hurdacı firmamız Karağulalrı Metal her nevi hurda alımında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Bakır hurdası alımını en sık gerçekleştiği bölge İstanbul olmaktadır. demir hurdasına göre daha değerli olmasına rağmen geri dönüşüm piyasasında daha az bulunabilen bir hurda çeşididir. Bu sebeple de bakır hurdası fiyatları diğer birçok hurda çeşidine göre daha yüksek olmaktadır.

Beykent Hurdacı

Bunun yanında bakır hurdasının da birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunların içinde teneke bakır, kalın yanık bakır, bobin bakır ya da bakır talaşı gibi türleri farklı fiyatlara sahip olmaktadır.

Bakır hurdası çok geniş bir alan olduğu için müşterilerin bu konuda genellikle akıllarında soru işaretleri kalmaktadır.  Ancak Beykent hurdacı firmamız müşterilerinin akıllarındaki tüm soruları ayrıntılı bir şekilde aydınlatırken aynı zamanda onlara en iyi hurda fiyatlarını da sunmaktadır.

Müşterilerine en doğru bakır hurdası fiyatlarını sunabilmek için ise Beykent hurdacı firmamız hurda borsasını anlık olarak takip ederek müşterilerinin en doğru kazancı sağlamalarına yardım etmektedir.

Beykent Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası satışlarınızdan yüksek kazanç elde etmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Beykent Hurdacı firmamız tarafından her bölgede demir hurdası alımı yapılmaktadır. Sizlere bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Her sektörde kullanımı bulunan demir özellikle inşaatlarda, şantiyelerde çokça kullanılmaktadır. Çok kullanımdan dolayı atıl duruma gelen demir çubuk parçaları vs. de fazlasıyla oluşmaktadır. Bu kapsamda demir hurdası satışı yapmak istediğinizde bize ulaşarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından günün her saatinde her adresten demir hurdası alımı yapılmaktadır. Beykent hurdacı olarak demir hurdalarınız için en yüksek ödemeyi yapıyoruz. Bu şekilde de siz müşterilerimizin en yüksek kazancı elde etmesini sağlıyoruz.

Beykent Kablo Hurdası Alımı

Kablo her alanda kullanılan metal eşyalardan biridir. Hayatımızın vazgeçilmezi olan elektriğin kullanımında uzatma kabloları önemli yer teşkil etmektedir. Kullanım alanına göre pek çok kablo türü bulunmaktadır. En ço rastladığımız üçlü priz kablosu olarak bildiğimiz kırma kablodur. Bunun yanı sıra Ethernet kablosu, yüksek gerilim kablosu, telefon kablosu, fiber optik kablo gibi pek çok kablo türü de bulunmaktadır. Bunlar herhangi bir sebeple hurdaya dönüştüğünde de firmamız tarafından satın alınmaktadırlar. Beykent hurdacı firmamız tarafından tüm kablo hurdası türleri en yüksek fiyatlarla değerlendirilmekte ve adresten satın alınmaktadır. Bizlere günün her saatinde ulaşarak kablo hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img