info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Bafra Hurdacı

title

Bafra hurdacı firmamız Karaoğulları Metal hizmetinizde olup firmamız tarafından her türlü hurdanız yüksek fiyattan satın alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Bafra Hurdacı
Bafra Hurdacı
2022-03-31 18:45:49
Bafra Hurdacı

Bafra hurdacı firmamız Karaoğulları Metal hizmetinizde olup firmamız tarafından her türlü hurdanız yüksek fiyattan satın alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, çelik, nikel, alüminyum, vs. hurdaları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bafra Hurdacı

Denizden 20 metre yükseklikte olan ilçe, Karadeniz’e 20 km uzaklıktadır. Kızılırmak deltasında olduğu için oldukça verimli bir ovadır. Samsun ilinin kuzey batısında yer alır.

Personel ekibiyle ve özel araç filosuyla Bafra hurdacı çözümleri sunan firmamız, profesyonellerle çalışıyor. Alımlarda hurda fiyatları konusunda uzman bilir kişi ekibimiz hizmet veriyor. Hurda parçalama ekibimiz, özel makinelerle hurdaları parçalıyor. Hurdacılar, alımlarda her metali ayrı ayrı değerlendiriyor ve sınıflandırıyor. Elindeki metalleri satmak isteyenler için kolay çözüm seçeneği sunan en yakın hurdacı aramalarıdır.

Personel ekibimizin uzman olduğu diğer bir konu yerinden alım işlemleridir. Hurda alan yerler konusunda firmamızı arayabilirsiniz. Alım işlemlerinde ilk aşamada öne çıkan konu metalin özellikleridir. Fabrikalarda veya metal sanayisinde biriken tonajlı hurdaların alımında ise ücretsiz hurdacılar servisimiz görev yapıyor. Yüklenen hurdalar kantarda tartılıyor ve Bafra hurda fiyatları kategorisinde ödeme peşin yapılıyor. En yakın hurdacı şirketimiz bir telefon kadar yakın.

Bafra Hurda Fiyatları

Özel yöntemlerle hurda alan yerler için çözüm seçeneği sunan elemanlarımız, ilk aşamada güncel yöntemleri tercih ederek hareket ediyor. Güncel fiyatlarla alınan hurdalar için kilo bazında alım yapıyoruz. Hurdacılar metaller ayrıldığı zaman metalin borsa fiyatını uyguluyor. Metallerin ayrışmış olması durumunda metal fiyatı uygulanabilir. Bafra hurdacı firmamız satmak istediğiniz metaller için hurdacı metal fiyatını uygulayamaz. Motor veya metal içerikli eşyalar için uygun fiyat seçenekleri sunulur.

Muhasebe personel ekibimiz peşin ödeme yapmaktadır ve her ödeme Metal Borsası’nın verileri dikkate alınarak yapılır. Hurda alan yerler konusunda pratik çözüm seçeneği sunuyoruz. Ücretsiz servis hizmetimiz sadece ton bazındaki hurdalar için uygulanmaktadır. Fabrikalar Bafra en yakın hurdacı seçeneğini tercih ediyor.

Bafra Hurdacı Telefonu

Alım işlemi öncesinde bizi aramanız ve satmayı düşündüğünüz metaller hakkında bilgi vermeniz gerekiyor. Bafra hurdacı telefonu sitemizde mevcuttur. Hurdacı listesine giren hurdalar satın alınmaktadır. Aksi halde Bafra hurda fiyatları listesine göre alım işlemi gerçekleşmez. Deneyimli elemanlarımızla hurda alım işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir. Müşterimiz hurda alan yerler konusunda bizi tercih ediyor. Hurdacılar alım listesi her müşteri için aynıdır.

Firma tercihi her sektör için önemlidir ve hurdacı sektöründe de önemlidir. Yüksek fiyat veren firmamız daha fazla kazanç sağlamaktadır. Profesyonel elemanlarıyla ve özel yöntemleriyle özel alım seçenekleri sunuyoruz. Bafra Hurda fiyatları zaman zaman değişiyor ve firma olarak bu değişikliği yansıtıyoruz. Kolay ve etkili yöntemlerin öne çıktığı Bafra en yakın hurdacı alımları için iletişim numaralarımız her zaman açıktır.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img