info@karaogullarimetal.com.tr 0553 728 42 82

Araiş Sarı Hurdası

title

Araiş sarı hurdası, işlevselliği kapsamında oldukça fazla alanda kullanılmaktadır. Genel olarak sarı hurdası; pirinç, çinko ve bakırın alaşımından ortaya çıkmaktadır. Sarı hurdası, oldukça fazla ihtiyaç duyulduğu için piyasada e

Araiş Sarı Hurdası
Araiş Sarı Hurdası
2022-04-16 23:11:17
Araiş Sarı Hurdası

Araiş Sarı Hurdası

Araiş sarı hurdası, işlevselliği kapsamında oldukça fazla alanda kullanılmaktadır. Genel olarak sarı hurdası; pirinç, çinko ve bakırın alaşımından ortaya çıkmaktadır. Sarı hurdası, oldukça fazla ihtiyaç duyulduğu için piyasada en değerli hurdalardan biri olarak nitelendirilmektedir. Genellikle sarı hurdası olarak; musluklar, su saatleri, su vanaları, kapı kolları ve b. ömrünü tamamlamış eşyalar nitelendirilmektedir.

Sarı hurdasını, Karaoğulları Metal Hurdacılık değerinin 2 katı fiyat biçerek satın almaktadır. Sarı hurdasını, piyasadaki en yüksek fiyatlar ile satın alan Karaoğulları Metal Hurdacılık, belirtilen hurdayı en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktadır. Geri dönüşüme kazandırılan sarı hurdası günümüzde; hediyelik eşya, süs eşyası ve sanatsal ürünler olarak kullanılmaktadır.

Araiş Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Araiş sarı hurdası alan hurdacı kapsamında Karaoğulları Metal Hurdacılık, genellikle sarı hurdasını, aşağıdaki nedenlerden dolayı satın almaktadır:

  • Sarı hurdasına şekil vermek oldukça kolaydır.
  • Sarı hurdası, oldukça dayanıklı yapıya sahip olmaktadır.
  • Sarı hurdası, çok zor aşınmakta ve korozyondan etkilenmemektedir.

Genellikle belirtilen etkenler kapsamında sarı hurdası, Karaoğulları Metal Hurdacılık tarafından piyasanın en yüksek fiyatından satın alınmaktadır.

Peki bu denli tercih edilen araiş sarı hurdasının fiyatları ne kadar?

Araiş Sarı Hurdası Fiyatları

Araiş sarı hurdası fiyatları, piyasada hurda olarak nitelendirilen her malzemeden yüksek nitelikte seçilmektedir. Araiş sarı hurdasına olan ihtiyaç, işlevselliği kapsamında günü-günden artış göstermekte, belirtilen hususa eşdeğer olarak da fiyat artmaktadır. Araiş sarı hurdasının fiyatları, genel olarak Karaoğulları Metal Hurdacılığın, fiyat değerlendirme prosedürüne tabi tutulmaktadır.

Karaoğulları Metal Hurdacılığın hem araiş hem de diğer hurdalara uyguladığı fiyat belirleme prosedürü, bu şekilde olmaktadır:

  • Hurdanın temizliği (içindeki bakır, çinko ve b. maddelerin miktarı)
  • Hurdanın kilosu
  • Hurdanın işlevselliği

Karaoğulları Metal Hurdacılığın, araiş sarı hurdası kapsamında uyguladığı yüksek fiyat olanağından faydalanmak istiyorsanız, kurumu aramanız yeterli olacaktır. Karaoğulları Metal Hurdacılığın araiş sarı hurdasına biçtiği değer, kurumun geri dönüşüme ve ülke refahına verdiği önemin göstergesi olmaktadır. Bu kapsamda kuruma destek, sadece hurdaların satım işlemi ile yapılabilmektedir. Belirtilen işlem eşliğinde hem siz hem de çevreniz uzun vadeli maddi ve manevi fayda elde etmektesiniz.

Etiketler :

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img